Party: 8.11 | Pozdro Techno Party with KOBOSIL

> >

Party: 8.11 | Pozdro Techno Party with KOBOSIL

Pozdro Techno Party with Kobosil

main:
KOBOSIL (Ostgut Ton/MDR - Berlin)
Dtekk & Essence (Technosoul)
Kerth (Technika)

fontanna:
Qna
Natt
Tec-nic
Tilo
Hawra (B-day set)
Mattiah

Kolaboracja kolektywów Technika oraz Technosoul po roku od wydarzenia z Surgeonem i Dj Skirt uderza z kolejną porcją wyśmienitego techno!

Kolektyw Technosoul to nie tylko skład dj-sko/promotorski: to także element jednego z najciekawszych polskich festiwali - Original Source Up To Date, na którym co roku na scenie TS pojawiają się najciekawsze postacie światowego techno. To także ci, co głoszą wśród polskich klabersów radosne hasło: Pozdro Techno!


KOBOSIL

Rzadko zdarza się, by największe labele stawiały na debiutantów. Jeszcze rzadziej zdarza się to w wypadku Ostgut Ton – wytwórni powiązanej z kultowym Berghain. Niepisaną zasadą labelu jest, iż płyty jej nakładem wydają tylko rezydenci klubu, zaś w roli remixerów pojawiają się zazwyczaj najbardziej uznane nazwiska na scenie techno/house.

Tym większym wydarzeniem był debiut Kobosila, który pojawił się jako autor remixu (obok Blawana i Machinedrum) na płycie z reinterpretacjami albumu duetu Barker i Baumecker. Wtedy to właśnie pojawiły się pytania co do tego, kto kryje się za tym pseudo.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać – okazało się że jest to zaledwie 22-letni berlińczyk, Max… Kobosil. Młody producent poszedł za ciosem i w ciągu kilkunastu miesięcy wypuścił na rynek 4 płyty – i to nie byle jakie. Dwie z nich własnym sumptem, a pozostałe dwie na wytwórniach będących prawdziwym creme de la creme: Unterton (czyli pododdział wspomnianego już Ostguta) i należącym do Marcela Dettmanna MDR.

Już teraz o Maxie mówi się jako o jednym z najbardziej interesujących nowych nazwisk na scenie. A przyszłość… No cóż, po takim debiucie rysuje się dla niego w bardzo jasnych barwach.

https://www.facebook.com/kobosil
https://soundcloud.com/kobosil
http://www.residentadvisor.net/dj/kobosil/biography

start: 22:00
wjazd: 15/20

Invited: Karolina Siniakowicz, Kamila Bączek, Mateusz Mondalski, Damon Chillumafia, Goha Skierczyńska, Jakub Kaminski, Ola Tusk, Pavel Valerjevič, Agata Anna Sołdatow, Justyna Bandurska, Marek Brzozowski, KJ Kari, Daniel Łania Dzik, Maciej Brzosko, Mikan Karolak, Andrzej Korolczuk, Paulina Annabelle Mosakowska, Paweł Musiał, Michał Żadkowski, Szymon EsDwa Kubas, Lukasz Wojtusiak show more »