Party: METRO VIBES

> >

Party: METRO VIBES

# M E T R O V I B E S
Malczyk&Rarytazz

Malczyk&Rarytazz - fani czarnego brzmienia z dobrym smakiem. Nie zamykają się jednak w jednym gatunku. We czwartki usłyszycie ich w eklektycznej odsłonie. Obok muzycznej selekcji ich mocną stroną jest technika - spodziewajcie się rarytasów! :)

RARYTAZZ - zafascynowany muzyką od wczesnego dzieciństwa. Swoje pierwsze imprezy w roli didżeja grał już w 2004 roku. Dawniej rezydent klubu Loft (BSTOK) oraz The Fresh (WWA). Swoje korzenie wywodzi z kultury hip-hop. Zacizynał od rapu i gatunków pokrewnych. Obecnie prezentuje szeroką gamę muzyczną wiodącą przez hiphop, r'n'b, soul, oldschool, funky, reggaeton, dancehall do muzyki zupełnie elektronicznej, a nawet rocka czy popu.

MALCZYK - wychował się przyklejony do głośników Kasprzaka z punkowymi taśmami. Kiedy pod koniec lat dziewięćdziesiątych dostał pierwszą rapową kasetę ona wskazała mu drogę. Nigdy nie ograniczał się tylko do jednego rodzaju muzyki. Zafascynowany skreczem, brzmieniem saksofonu i wszystkim co brzmi ”dobrze”. Miłośnik gramofonów i kolekcjoner winyli. Jego sety to mieszanka począwszy od rapu, funku, rnb, starego dobrego disko, popu czy kobiecego soulu. Od rockowych bębnów i mocnych gitar, po breakbeat, tudzież funky, house.

Selekcja. Technika. Zabawa.
KAŻDY CZWARTEK - METRO

Wjazd z listy FB do 23:00 gratis!
Reszta świata i po 23:00 - 10zł
DO 23:00 SHOTY W BARZE -50% !!!

Invited: Matthew Alexander Post, Justyna Bandurska, Jaroslav Banaszek, Michał Worowski, Adam Mojsa, Kamil Pawlak, Aśka Nitka, Aneta Zawalich, Szymon EsDwa Kubas, Katarzyna Karpik, Karolina Bałdowska, Inż Mqdt, Ali Talha Akbulut, Lukyoo Xa'him, Ana G. Gómez, Jędrzej Dondziło, Alper Ulutaş, Anna Opoki, Ben Algrain, Łucja Łapińska, Justyna Łukaszuk show more »