Party: Jero w Metro

> >
Jero w Metro

Club: KLUB METRO

Upcoming: 21
Date: 24.03.2018 21:00
Address: Białówny 9/1, Białystok, Poland | show on the map »

Attend »

Party pictures

You will be the first one to know when pictures are uploaded!

Party: Jero w Metro

Klub to nie tylko nazwa, surowa przestrzeń, nagłośnienie czy zagraniczne bookingi. Klub to przede wszystkim ludzie, którzy go współtworzą - od wspaniałej, roztańczonej publiki po tych, którzy nocami stoją po drugiej stronie DJ’ki, prezentując raz po raz najnowsze trendy, panujące w elektronicznej muzyce, czyli DJ’e, producenci, a przede wszystkim lokalni rezydenci.

Analogicznie Nowa Jerozolima to nie tylko historyczne osiedle z XVIII wieku, rozciągające się od ulicy Towarowej po Plac Zawiszy w Warszawie. To nie tylko zabytkowa kamienica, wybudowana w 1912 roku według projektu Artura Gurneya czy najgłośniejsze imprezy z zagranicznymi artystami pokroju Rodhad, Ame czy Anji Schneider. Nowa Jerozolima to przede wszystkim nasza jerozolimska publika, zapełniająca po brzegi ciemne korytarze oraz lokalni rezydenci, którzy wychodzą z podziemi kamienicy przy Alejach Jerozolimskich 57, pakują swoje case’y i ruszają w Polskę, aby na gruntach innych polskich miast spróbować odtworzyć jerozolimski vibe, pokazać szerszej publiczności swoje umiejętności oraz zaznajomić się z miejscowymi tancerzami i tancerkami, wywijającymi bez wytchnienia na dancefloorze.

Panie i Panowie, klub Nowa Jerozolima ma przyjemność ogłosić następny punkt w cyklu „Jerozolima w podróży”, gdzie nasza załoga, czerpiąc z najlepszych Tradycji „wędrownych grup teatralnych” przemierza Polskę na spotkanie z miejscowymi pionierami muzyki elektronicznej, zaś kolejnym miejscem, które ugości nasza jerozolimską świtę będzie białostocki KLUB METRO.

Nową Jerozolime rezprezentują:
Tika Milano
Smurlik

Metro:
Sashka
Fisher

Start 21.00
===>>> do 23.00 shoty w barze - 50%<<<===